Zobrazuji všechny 3 výsledky

Paměťové pěny

S tímto produktem se můžete potkat pod různými obchodními názvy: paměťová pěna, viscoelastická pěna, líná pěna atd. Pod všemi těmito označeními se skrývá jeden materiál s unikátními vlastnostmi. Díky nim patří k tomu nejprodávanějšímu ve světě matrací. Paměťová pěna se pro své unikátní vlastnosti používá nejen pro výrobu matrací, ale také polštářů.

Jedná se o typ polyuretanové pěny, která reaguje na absorbované teplo, jež vydává lidské tělo. Podle toho se následně zformuje. Následně se pěna pomalu vrací do původní podoby, dle intenzity tlaku až v řádech několika sekund. Umí se tedy maximálně přizpůsobit. Tím paměťová pěna zajišťuje mimořádně pohodlné spaní.

Matrace z paměťové pěny poskytují vynikající ortopedické vlastnosti a napomáhají tělo udržovat ve správné poloze. Vhodné jsou proto pro všechny, které často bolí záda a po probuzení pociťují únavu. S paměťovou pěnou si mohou konečně odpočinout i ti, kteří trpí bolestmi kloubů. Subjektivně vyhovují především uživatelům preferujícím měkčí matrace.